نتایج جستجو برای عبارت :

چه کند بنده که گردن ننهد فرمان را

چه کند گوی که عاجز نشود چوگان را
سروبالای کمان ابرو اگر تیر زند
عاشق آنست که بر دیده نهد پیکان را
#سعدی
بنده
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
 یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با تنابی گردن قوچ را به دم خرش بست و حرکت کردبین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دم خر بستند و قوچ را بردندخر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود بعد از چند متر یکی از دزدان جلوی مرد روستایی را گرفت و گفت : چرا زنگوله به دم خر بستی کدام عاقل این کار را میکندروستایی ساده پیاده شد دید ان مرد درست می گوید گفت : من زنگوله را به گردن قوچ بسته بودمدز
#حکایت‌آشنا
 یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با تنابی گردن قوچ را به دم خرش بست و حرکت کرد
بین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دم خر بستند و قوچ را بردندخر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود

ادامه مطلب
بازآمدم چون عید نو، تا قفل زندان بشکنموین چرخ آدم‌خوار را، چنگال و دندان بشکنم
از شاه بی‌آغاز من، پران شدم چون باز، منتا جغد طوطی‌خوار را، در دیر ویران بشکنم
ز آغاز عهدی کرده‌ام، کاین جان فدای شه کنمبشکسته بادا پشت جان، گر عهد و پیمان بشکنم
امروز همچون آصفم، شمشیر و فرمان در کفمتا گردن گردن‌کشان، در پیش سلطان بشکنم
روزی دو باغ طاغیان، گر سبز بینی غم مخورچون اصل‌های بیخشان، از راه پنهان بشکنم
چون در کف سلطان شدم، یک حبه بودم کان شدمگر در
حق الناس.آیت الله نجابت نقل می کند : " وقتی که بنده مشرف شدم خدمت آسید علی آقای قاضی، فرمودند : (( هر حقی که هر کس بر گردن تو دارد باید ادا کنی . ))خدمت ایشان عرض کردم : « مدتی قبل در بین شاگردهایم که نزد بنده درس طلبگی می خواندند ، یکی خوب درس نمی خواند . بنده ایشان را تنبیه کردم . اذن از ولیّ او هم داشتم در تربیت . در ضمن این جا هم نیست که از او طلب رضایت کنم . » می فرمودند : « هیچ راهی نداری ، باید پیدایش کنی . » گفتم : « آدرس ندارم . » گفتند : « باید پیدا کن
شکر! شدم غرق در قطره ی باران تو
دامن ما را گرفت گوشه ی طوفان تو
طبعِ حقیرم کجا! ماه منیرم کجا!
دفتر و شعر و قلم، واله و حیران تو
عمر برایم کم است تا بنویسم فقط
نقطه ای از صفحه ی اول عنوان تو
شاعر درگاه تو حضرت جبریل نیست
حضرت پروردگار بوده غزلخوان تو
خوانده برای تو «یا ایتها النفس ...» را
«راضیةً مرضیه ...»، پیکر عریان تو
گردش هفت آسمان طوف وجود تو است
برده دل از عالمین زلف پریشان تو
جن و ملک بنده و خادم خان تو أند
کون و مکان تابع و گوش به فرمان تو
آدم
شکر! شدم غرق در قطره ی باران تو
دامن ما را گرفت گوشه ی طوفان تو
طبعِ حقیرم کجا! ماه منیرم کجا!
دفتر و شعر و قلم، واله و حیران تو
عمر برایم کم است تا بنویسم فقط
نقطه ای از صفحه ی اول عنوان تو
شاعر درگاه تو حضرت جبریل نیست
حضرت پروردگار بوده غزلخوان تو
خوانده برای تو «یا ایتها النفس ...» را
«راضیةً مرضیه ...»، پیکر عریان تو
گردش هفت آسمان طوف وجود تو است
برده دل از عالمین زلف پریشان تو
جن و ملک بنده و خادم خان تو أند
کون و مکان تابع و گوش به فرمان تو
آدم
یک روز که همراه مادرش برای خرید به فروشگاه رفته بود،چشمش به یک گردن بند مروارید بدلی افتاد که قیمتش ۱۰/۵ دلار بود، دلش بسیار آن گردن بند را می خواست. پس پیش مادرش رفت و از مادرش خواهش کرد که آن گردن بند را برایش بخرد. مادرش گفت : ” خوب! این گردن بند قشنگیه، اما قیمتش زیاده ، خوب چه کار می توانیم بکنیم! من این گردن بند را برات می خرم اما شرط داره، وقتی به خانه رسیدیم، یک لیست مرتب از کارها که می توانی انجام شان بدهی رو بهت می دم و با انجام آن کارها م
بنده‌خدا یعنی روحی که پذیرفته است حکم حق بر فکر و خیال و قلب و بدن او جاری باشد، اختیارش را به دست حق داده است، و این غیر از این است که انسان بی‌اختیار باشد، بلکه با اختیارش حکم خدا را اختیار کرده است و لذا می‌بینیم درظاهر و باطن کاملا تسلیم حکم خدا است.به قول مولوی :
این معیت با حق است و جبر نیست / این تجلی مَه است، اَبر نیست
یکی از جا‌هایی که عموماً حرف عرفا را نمی‌فهمند همین‌جا است. آن عارف، مدام به نفس امّاره گفته: تو حرف نزن، بگذار حق فرما
چند راه حل برای رهایی از گردن درد

رهایی از گردن درد

طبق آمار، حدود 10 درصد از جمعیت بزرگسال دچار درد گردن هستند و بیش از 65 درصد مردم گردن درد را یک بار در طول زندگی خود تجربه کرده اند. 
در این مطلب به شما 9 راه آسان و طبیعی برای رهایی از گردن درد به شما معرفی می کنیم:
ادامه مطلب

چند راه حل برای رهایی از گردن درد

رهایی از گردن درد

طبق آمار، حدود 10 درصد از جمعیت بزرگسال دچار درد گردن هستند و بیش از 65 درصد مردم گردن درد را یک بار در طول زندگی خود تجربه کرده اند. 
در این مطلب به شما 9 راه آسان و طبیعی برای رهایی از گردن درد به شما معرفی می کنیم:
ادامه مطلب
برد الکترونیکی در لوازم برقی و خانگی مانند لباسشویی ،یخچال ،جاروبرقی و... در واقع مغز دستگاه است و فرمان به دستگاه از طریق بُردالکترونیکی صورت می‌گیرد .یک برد الکترونیکی از یک ای سی فرمان یا میکرو اصلی تشکیل شده که بخش ورود و خروج فرمان ها در بُردمیباشد .
یک بُردالکترونیکی به غیر از ای سی فرمان از تعداد زیادی قطعات دیگر تشکیل شده است که این قطعه ها فرمان ها را از نقاط مختلف دستگاه جمع آوری کرده و به میکرو ارسال میکنند .میکرو با دریافت این فرم
یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد
به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با طنابی گردن قوچ را به دُم خرش بست و حرکت کرد
بین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دُم خر بستند و قوچ را بردند.
خر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود
بعد از چند متر یکی از دزدان جلوی مرد روستایی را گرفت و گفت : چرا زنگوله را به دُم خر بستی؟ کدام عاقل این کار را میکند
روستایی ساده پیاده شد دید آن مرد درست می گوید
گفت : من زنگوله را به گردن قوچ بسته
تابلو فرمان آسانسور یکی از مهمترین بخشهای الکتریکی و کنترلی آسانسور می باشد و شامل مدار های فرمان و ریز پردازنده و قطعات الکترونیکی می باشد که وظیفه کنترل حرکت کابین و نیز اعلام وضعیت های مختلف را بر عهده دارد. تابلوفرمان آسانسور معمولا در موتورخانه نصب میگردد.
ادامه مطلب
تنظیم نبودن غربیلک فرمان در مرکز
در خودروهای پژو (206 تیپ 2،3،5،6، SD، 405 پارس) سمند، تندر 90 (ال90) و پراید:در هر خودرویی، هنگام حرکت خودرو به صورت مستقیم، غربیلک می بایست در وسط قرار گیرد، تا هم راننده دید مستقیم به آمپر داشته باشد و هم اینکه در هنگام توقف، بتواند از روی غربیلک زاویه چرخها را تشخیص دهد.عدم قرارگیری غربیلک می تواند به یک یا چند دلیل زیر باشد:
    به هم خوردن میزان فرمان.    تغییر زاویه چرخ در اثر ضربه شدید (مثلاً به جدول).    عدم نسب د
اس ام اس و پیام تبریک عید غدیر 97
در
این ساعت برای شما جملات و اس ام اس های زیبایی رو برای تبریک عید سعید
غدیر خم سال 1397 برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم که از این پست لذت
ببرید . این عید زیبا را به تمامی سید ها و سادات عزیز در ایران تبریک
میگوییم
دریای غدیر، از ریزش آبشارگون وحی بر جان محمّد(ص) لبریز است و قامت دین در زلال غدیر خم انعکاس می‌یابد
نماز بی ولای او عبادتی است بی وضو —– به منکر علی بگو نماز را قضا کند !
اس ام اس جدید عید غدیرخم
میخوام برات بنویسم اما چون بلد نیستم دست به دامن جناب حافظ شدم ...
من که از آتش دل چون خم می در جوشممهر بر لب زده خون می خورم و خاموشمقصد جان است طمع در لب جانان کردنتو مرا بین که در این کار به جان می کوشممن کی آزاد شوم از غم دل چون هر دمهندوی زلف بتی حلقه کند در گوشمحاش لله که نیم معتقد طاعت خویشاین قدر هست که گه گه قدحی می نوشمهست امیدم که علیرغم عدو روز جزافیض عفوش ننهد بار گنه بر دوشمپدرم روضه رضوان به دو گندم بفروختمن چرا ملک جهان را به جوی نف
سلام
یه عده جمع شدند تا بنده  مسخره کنند عین خیلی ها..بعد از نطر ایشون بنده شیعه و مشرک هستم...بنده قبول کردم(مثالا).بحث تمام شد.همین..از یه عده ای که خصوصی نظر گذاشتند توقع نداشتم(مزاحم نبودند یکی از نوجه هاشون بودند)...بنده نه ادعا دارم ..البته قبلا چرا ولی نه..ونه به کسی گفتم این طور باش یا نباش..و ادعا کردم..کاری به کاری کسی ندارم.احیانا ضرر به دین اسلام میرسونم.دعا میکنم خداوند مرگ مو برسونه تا ضرر بیشتری وارد نکنم.احیانا این مدت باعث آزار  وا
  فر مود بخدا سوگند که گداردن یک حج نزد من از اینکه یک بنده ازاد کنم تا برسد به ده بنده وهفتاد بنده محبوتر است و اگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انها را ا ز گرسنگی برهانم وپیکرشانرا بپوشانم تا ابروی انهارا نزد مردم حفط کنم نزد من ازگزاردن حجی وحجی تابرسد بده حج و هفتاد حج محبوبترتر است
اس ام اس و پیام تبریک عید غدیر 97
در این ساعت برای شما جملات و اس ام اس های زیبایی رو برای تبریک عید سعید غدیر خم سال 1397 برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم که از این پست لذت ببرید . این عید زیبا را به تمامی سید ها و سادات عزیز در ایران تبریک میگوییم
دریای غدیر، از ریزش آبشارگون وحی بر جان محمّد(ص) لبریز است و قامت دین در زلال غدیر خم انعکاس می‌یابد
نماز بی ولای او عبادتی است بی وضو —– به منکر علی بگو نماز را قضا کند !
اس ام اس جدید عید غدیرخم
ها
امام صادق ع فرمودبخدا سوگند که گذاردن یک حج نزد من از اینکه من از ابنکه یک بنده ازاد کنم تا برسد به. ده. بنده و هفتاد بنده محبوتر است  اگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انهارا از گرسنگی برهانم وپبکرشان بپوسانم. تا ابروی  انها را نزد مردم حفظ کنم نزد من از گزاردن حجی و حجی تا برسد بده ح وهفتاد حج محبوتر است 
گردن درد طیف بسیار وسیعی دارد به طوریکه می تواند خیلی کم باشد که به راحتی قابل تحمل بوده و بتوان آن را نادیده گرفت اما گاهی هم می تواند آن قدر شدید باشد که حتی خواب شما را مختل سازد. در مواردی که گردن درد بسیار شدید(حاد) باشد، می توان از فیزیوتراپی گردن بهره برد که شامل استراحت ، درمان های ضد درد و ضد التهاب ( استفاده از مدالیته های الکتروتراپی)، استفاده از سرما و گرما برای کاهش درد و اسپاسم ، تکنیک های دستی  برای کاهش درد و برطرف کردن اسپاسم عض
قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه دو میله محوری دارد که در میان آن نیز یک شبکه فلز فولادی قرار گرفته است. این فلز فولادی شبکه‌ای دو کاربرد مهم دارد یک تقویت کننده استحکام میله‌های اصلی است و دیگر نمی‌توان با یک دیلم این دو میله را تا حدی خم کرد و قفل فرمان را از دور فرمان آزاد کرد. ویژگی دیگر این شبکه قفل فرمان نیز آن است که، قفل فرمان کاملا روی قسمت ایربگ فرمان را می‌پوشاند و دیگر سارقان این قطعه را به راحتی نمی توانند به سرقت ببرند. جنس میله‌ها بد
  برای خودرو خود چه قفل فرمانی را انتخاب می‌کنید؟ آیا با عوض کردن خودرو، باید قفل فرمان خود را هم عوض کنید. این سوال یک جواب دارد و آن هم این است که قفل فرمانی را انتخاب کنید که به هر خودرویی بخورد و مناسب هر خودرویی باشد. قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه یکی از این قفل فرمان هاست که عملا به هر خودرویی می‌خورد و مناسب هر خودرویی است.قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه تمام ویژگی های یک قفل فرمان خوب را دارد. این قفل فرمان از چهار چنگک برای اتصال به فرمان استفاد
بیارام آرام، ای دلِ نازک ِ خستهامشب خورشید بر بالینت خواهد آمدو رخت خستگیت را با جامه ای از تار و پودِ قدردانی بدل خواهد کردآرام بیارام خورشید لبخندهایش را به تو هدیه دادهوقتی فرمان میراند و تو گردن مینهیخورشید عطشانم آغوش گسترانیده برای آرمیدنتشاید آواز حزین سرخش را به پاداش امروزتفردا از گلوی تو سر خواهد دادآن خورشید عطشانِ گلو...آخر شاهم را گلو بریده اند... 
علامه طهرانی(ع) :هرکس بخواهد گناه خود را به گردن دیگری بیندازد خداوند او را مبتلا به شرمندگی بیشتری می‌کند.چون همانطور که آبروی نزد انسان قیمت دارد آبروی دیگران نیز محترم و ذیقیمت است؛ و هیچکس نباید آبروی انسان دیگری را فدای آبروی خود کند. والغاء گناه از گردن و الغاء آن به گردن دیگری در عالم تکوین و واقع و متن حقیقت عملی مذموم و غلط است گرچه نسبت به طفل باشد.
با سلام
شما میتوانید با تماس با آکادمی IMQ  ( 02188529400) ، خانم مهندس آرتونیان  (داخلی شماره 3) از زمان دوره های بنده در ارتباط با مشتری ( رضایت، شکایت و..) و دیگر دوره های بنده اطلاع لازم را کسب نمایید.
در صورت تمایل می توانید دوره های درون سازمانی و یا دوره های عمومی بنده را پذیرا باشید.
هم چنین برای دوره های 
استراتژی و ارزیابی عملکرد (BSC)
و مدل تعالی EFQM می توانید با شماره مستقیم بنده در تماس باشید 
با تشکر
احمدی
09125468950
امام باقر ع فرمود بخدا سوگند که گذاردن یک حج نزد من از اینکه یک بنده اراد کنم تا برسد به ده بنده و هفتاد بنده محبوتر است واگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انها را از گرسنگی برهانم و پیکر شانرا بپوشانم تا ابروی انهارا نزد مردم حعظ کنم نزد من از گزاردن حجیو حجی تا برسد بده حج و هفتاد حج محبوتراست این لف خدای تبارک  تعالی ای حقوق بشر ااسلامی
توضیحاتی درباره آسانسور ۱مدار فرمان:
مدار فرمان آسانسور از ۳ قسمت تشکیل شده:۱-مدار قدرت(۳۸۰ولت)۲- مدارفرمان ۹۰ تا ۲۲۰ ولت ۳ – مدار فرمان لو ولتاژ(بین ۵ولت تا ۳۰ ولت).
مدار ۳۸۰ ولت ما وظیفه به حرکت در آوردن موتور آسانسور را به عهده دارد.
ادامه مطلب
در روایتی امام‌صادق(ع) می‌فرماید: زنی بیابانی وارد مدینه شد و با پیغمبراکرم(ص) برخورد کرد. دید پیامبر(ص) دارد غذا می‌خورد. «وَ هُوَ جَالِسٌ عَلَى الْحَضِیض»؛ دید ایشان روی سنگ یا زمین نشسته و مشغول غذا خوردن است. «فَقَالَتْ یَا مُحَمَّدُ وَ اللَّهِ إِنَّکَ لَتَأْکُلُ أَکْلَ الْعَبْد»؛ تعجّب کرد و گفت: مثل بنده‌ها نشسته‌ای و سفره‌ات را پهن کرده و غذا می‌خوری؟ تو آقایی! تو مولایی! چه مولایی بالاتر از تو! «وَ تَجْلِسُ جُلُوسَه»؛ امّا به سب
این خاطره را دوستم که روحانی بود برایم تعریف کرد بنده از قول او نقل می کنم او می گفت:در مجلسی تعدادی از آشنایان دور هم نشسته بودیم یکی  از بنده سوال کرد اکنون کجا مشغولی ؛من گفتم در فلان روستا کار تبلیغی میکنم .مادر زن بنده که مثل همه ی مادر زنها رابطه ی خوبی با داماد عزیزش نداشت به من گفت آنجا هم مثل اینجا به آخوندها فحش می دهند ؟ بنده ی حقیرگفتم آخه اینم شد سوال همه جا مثل هم است  من نمی دانم پشت سرمان چه می گویند اما جلو ی رویمان فحش مادر زن می
بسم الله
با تشکر از شما
بابت دیدن وبلاگ بنده
دو نکته:
اول اینکه هرگونه کپی برداری دارای  پیگرد خواهد بود
چون تمام اشعار در سایت حفظ و مالکیت آثار هنری و ادبی و علمی ثبت شده است
دوما
در صورت اینکه به بنده لطف داشتید و قصد بازنشر اشعار بنده رو داشتید
لطفا با ذکر منبع و آدرس وبلاگ باشد 
بسیار ممنون

کسی که رنگ خدا بگیره، با صداش، حرفاش، حضورش و اثرش فقط و فقط اطمینان و امنیت رو به اطرافش میده .. یه جوری میشه که آدم کنار این بنده ها دوست داره بیشتر و بیشتر به خدا نزدیک بشه .. این همون بزرگترین لذت این دنیاست .. بهشت های کوچیکی که خدا روی زمین گذاشته .. هر جا که یه بنده خوب خدا باشه، هر جا که کسی باشه وصل به خدا اونجا برکت داره، بلا هم دچار بشی، باز رضایت داری و اطمینان ..

بنده های خوب خدا نه می ترسن و نه غمگین می شن .. 
خدایا، ای اگاه به هر لحظه از حال بنده ات
ای که بنده ای را آفریدی که گاهی بی خبریش را موجب شادمانی و ارامشش گردانیدی
آری
گاهی بنده ات انقدر ظرفیت ندارد که ببیند اتفاقی برای انجه دوستش دارد در حال رخ دادن است
و به اذن خود، انچه رخ میدهد را از چشمان و نظرشان مخفی میکنی
حتی گاهی از چشم فرشتگان مقربت
ای کاش میشد یکبار این صحنه را ببینیم و ببینیم چگونه در این حال فرشتگانت در حال پر پر شدن هستند و تو خود به اذن خود پرده ای را در برابر چشمانشان میکشانی
من که از آتش دل چون خم می در جوشم
مهر بر لب زده خون می‌خورم و خاموشم
قصد جان است طمع در لب جانان کردن
تو مرا بین که در این کار به جان می‌کوشم
من کی آزاد شوم از غم دل چون هر دم
هندوی زلف بتی حلقه کند در گوشم
حاش لله که نیم معتقد طاعت خویش
این قدر هست که گه گه قدحی می نوشم
هست امیدم که علیرغم عدو روز جزا
فیض عفوش ننهد بار گنه بر دوشم
پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت
من چرا ملک جهان را به جوی نفروشم
خرقه پوشی من از غایت دین داری نیست
پرده‌ای بر سر صد
اورشلیم سبزپوش بود : خیابان‌ها ، پشتِ‌بام‌ها ، حیاط و میدان‌هایش ، جشن بزرگ پاییزی بود . اهالی اورشلیم ، هزاران خیمه از برگ‌های زیتون و مو ، شاخه‌های نخل ، کاج و سرو ، طبق فرمان خدای اسرائیل ، به‌یادبود چهل سالی که نیاکانشان زیر خیمه‌ها در بیابان سر کرده بودند ، ساخته بودند . هنگام خرمن‌برداری و انگورچینی سر آمده بود . سال به پایان رسیده و مردم تمامی گناهان خود را دورِ گردن نَرّه‌ بُزی° پروار آویخته و با انداختن سنگ ، سر در دنبال او گذاش
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دو نفر با هم صحبت میکردند؛ دو نفری که خیلی با هم فرق داشتند؛ یکی خدا بود و یکی بنده. خدا می گفت و بنده خیره خیره نگاه می کرد. ۲۸۶آیه طول کشید، چشم هایش گرم شد و چرت کوتاهی زد. بیدار که شد ابلیس با طعنه به او گفت: کجا رفتی؟
بنده اولش هاج و واج نگاه کرد. بعدش احساس کرد می تواند با همین بهانه با خدا حرف بزند و خنده خنده گریه کند...
 خدا گفت خیالت راحت من حی قیومم اون موقع که تو چرت می زنی م

از وقتی خواست که من مسئول عشق ورزی به بنده ی طفل معصوم ش بشم تاحالا، باورم نمی‌شه او به روسفیدی و سربلندی و خوشی بنده ش راغب که نه مشتاق نباشه،باورم نمی‌شه ...
+وقتی به دنیا اومد، بعد از اون همه سختی ها واون نه ماه سستی های یکی پس از دیگری و اون ساعات آخر و اون دردها، وقتی عالم رحم از وجود این بنده ی خدا خالی شد، وقتی ورود یک بنده ی خدا رو به دنیا، با چشم خودم دیدم، درحالیکه بخشی از عالم قبل و بعد از میلادش بودم، هنوز ادب نشده بودم، ولی حیرت کرد
از اینکه به وبلاگ من سر زدید از شما ممنونم،خوب بنده حمید دهنوی از روستای دهنو بخش ششتمد شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی هستم و بنده توانستم امسال یعنی در سال 98 در کنکور سراسری رشته ریاضی رتبه 2400 را کسب کنم و بنده الان در دانشگاه فرهنگیان سبزوار مشغول به تحصیل هستم.
خیلی ساده ست احتمالا کسانی که اینجا رو می خونن استادن ولی سه دفه بنظرم جالب تر از پیش شد این مسائل، خلیفه ی خدا روی زمین یعنی مثلا مادر میشی، میشی نماینده ی خدا برای محبت کردن و مراقبت از یک بنده ی خدا. خود خدا نمی تونست این بنده رو در مهر پرورش بده؟ می تونست، منتهی بنا به حکمت بزرگی امانت دست بنده ی دیگه ش داد، لنبلوکم ایکم احسن عملا...
پدرمیشی، شوهر میشی، میشی نماینده ی خدا برای جاری شدن صفت رزاق خدا، خدا می تونه همه بنده هاشو بی منت شما سیر و س
یکی از دستور‌هایی که با کمک آن می‌توانید ضخامت خطوط را تغییر دهید، فرمان Lineweight در اتوکد می‌باشد. از این فرمان برای تغییر اندازه ضخامت خطوط استفاده می‌شود، با استفاده از این فرمان می‌توان ضخامت تمامی خطوط را برای طراحی و ترسیم  نقشه تعیین کرد. برای مشاهده ضخامت خطوط در صفحه ترسیم باید آیکون Lineweight Hide/Show در نوار وضعیت فعال باشد.
و حالا شاید برای شما جالب باشد که روش‌های اجرای فرمان Lineweight اتوکد را برای تعیین ضخامت در اتوکد بدانید.
ابتدا با ف
آرتروز گردن
شاید برایتان جالب باشد که بدانید آرتروز گردن
یکی از شایع ترین دردهای ناحیه گردن می باشد. آرتروز گردن بر اثر عواملی،
در مهره های گردن ایجاد و موجب وارد شدن فشار بیش از حد به اعصاب ناحیه
گردن می شود. اعصابی که به دست ها و پاها و تمامی نقاط بدن متصل اند. فشار
وارد شده به اعصاب ناحیه گردن، درد بسیار زیاد و غیرقابل تحملی ایجاد می
کند.
در این مقاله قصد داریم شما را با خطرات آرتروز گردن ، روش های درمان آرتروز گردن ، آشنا سازیم. در ادامه ب
پکیج های طلایی جشنواره (بانوان)
توتال بادی: 400 تومان
فول بادی کاربردی: 350 تومان
(زیربغل+بیکینی+خط لاین+خط باسن) 90 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+زیربغل+خط ناف) 100 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+زیربغل+صورت) 150 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+روی باسن) 110 تومان
(ساق دست+روی دست+ساق پا+روی پا) 110 تومان
(صورت کامل+گردن) 50 تومان
(دست ها کامل+پاها کامل) 210

پکیج های طلایی (آقایان)
(خط ریش پایین+خط ریش بالا+خط گردن) 150 تومان
(زیر بغل+بازوها) 150 تومان
(خط گردن+گوش) 80 ت
1-علایم دیسک کمر
داشتن درد : مهم ترین علامت دیسک گردن درد است. این درد معمولا در پشت گردن، پشت سر و پشت هر دو کتف حس می شود. این درد به صورت تیر کشنده به بازو، شانه، دست و ساعد انتشار پیدا می کند.
اختلالات حسی: اختلالات حسی بستگی به اینکه کدام یک از ریشه های عصبی در گردن تحت فشار قرار بگیرد اختلال ایجاد می کند و ممکن است قسمت های متفاوتی از دست و اندام فوقانی را دچار خواب رفتگی، کاهش حس و گز گز کردن شود.
اختلالات حرکتی: یکی دیگر از علائم دیسک گردن 
بسم الله الرحمن الرحیم
دو نفر با هم حرف می زدند،  یکی خدا بود و یکی بنده. بنده در میدان نبرد بود و خدا میان او و قلبش! بنده میخواست بداند در این معرکه چه کار باید کرد. 
ابلیس گفت به قلبت رجوع کن اگر قرار باشد زنده باشی یا زنده کنی، قلبت باید بتپد!
خدا گفت من از قلبت به تو نزدیکترم آن را سپر کن و خودت فقط شمشیر رسول باش تا زنده شوی و زنده کنی...
بنده استجابت کرد و به ایمان حقیقی زنده شد.
ابلیس و لشگریانش ترسی
دیسک گردن
ماده غضروفی بین مهره های گردن را دیسک می نامند اگر دیسک های گردنی از
بین مهره ها گردن بیرون زده شوند موجب التهاب شدید و آسیب به عصب های گردنی
می شوند. زمانی که گردن حرکت می کند و یا در موقعیت های خاصی  قرار میگیرد
احساس درد را در بیمار ایجاد می کند.
جهت مطالعه بیشتر درباره این بیماری به مقاله دیسک گردن مراجعه کنید

درمان قطعی دیسک گردن
بسیاری از افرادی که از این بیماری رنج می برند به دنبال درمان قطعی دیسک گردن هستند . این بیماران بای
یکی از شاهان جهود در صدد برآمد تا مسیحیت و مسیحیان را به طور کامل نابود کند. از اینرو آتشی عظیم فراهم ساخت و در کنار آن، بتی برنهاد و فرمان داد تا همگان بر آن بت، سجده آرند. هرکس که فرمان او را می نیوشد از کام آتش می جست و الا در آتش می خست.
ادامه مطلب
با عرض سلام و تبریک این عید بزرگ
بحمدالله به برکت کرونا بیکار شدم و در این ایام کار بازچینی وبلاگ را تمام کردم.
بخش مروبط به اطلاعات شخصی بنده بروز رسانی شد. شاید این اطلاعات در نوع تعامل شما بنده مفید باشد.
از نقدهای شما سروران استقبال می‌شود.
سعی بنده بر این است که خطای خود را آسان قبول کنم.( از حدود 245 مطلب این وبلاگ، فقط 39 تا باقی مانده و بقیه حذف شدند.)

این متن نیز پس از انتشار اولین مطلب بعدی حذف خواهد شد.

التماس دعا
اغلب اوقات رفتار ها و عادات ساده با کمترین صرف زمان ، موجب نتایج چشمگیری میشوند ، این راهکار های منطقی را اکثرا میشناسیم اما یا فراموششان کرده ایم و یا به آنها بی توجهیم ، به هر حال اینجا 10 فرمان برای شادابی پوست برایتان آماده کرده ایم که امیدواریم برایتان مفید باشد. اگر شما هم راهکاری میشناسید و یا تجربه ی مفیدی در این زمینه دارید در بخش نظرات با دیگران در میان بگذارید.....
ادامه مطلب

جایی هست بین گردن و کتف.همان استخوان ترقوه یا چنبر.یک گودی، که امتداد آن به سمت دست ها کشیده می شود.شبیه یک چشمه ی خشک،یک برکه ی بی آب.که نام علمی آن کلاویکولا ست...چقدر دلم می خواست یک ابر نرم بودم.یک استراتوس...تا توی دریاچه ی کلاویکولای تو ببارم... 
"حمید جدیدی"
«شخصی شتر، گم کرد. سوگند خورد که اگر شتر را پیدا کند آن را به یک درم بفروشد. چون شتر را یافت از سوگند خود پشیمان شد. برای آنکه سوگند خود را نشکند گربه ای را در گردن شتر آویخته و بانگ زد: که چه کسی می خرد؟ شتری را به یک درم و گربه ای را به صد درم. اما هر دو را با هم می فروشم. شخصی آنجا بود؛ گفت: این شتر ارزان بود؛اگر این گربه را در گردن نداشت» شخصی شتر خود را گم کرده بود. قسم خورد که اگر شتر خود را پیدا کند آن را به یک درم بفروشد(به ازای مبلغی بسیار ناچیز
شاید بتوان خشایارشا را اولین شاه بت شکن تاریخ دانست! او در بند ٥ یکى از کتیبه هاى تخت جمشید چنین میگوید:
و در میان این کشورها جایى بود که دیوها را پرستش میکردند، پس به خواست اهورامزدا من معابد دیوها را خراب کردم.
فرمان های شاهان هخامنشی
بسم الله الرحمن الرحیم
دونفر با هم حرف می زدند...یکی خدا و دیگری بنده. کلمات رد و بدل شده حکایت از مسلط بودن خدا و مرتبه بلند او داشت.
بنده گفت: خدایا هر چیز برای من سخت است برای تو راحت است... تو مسلطی ولی من در سلطه تو راحتم
خدا گفت: تو را برای خودم ساختم... مخلوق طاغوت شکن من... با اذن من مختصات قدرت را عوض کن.
طاغوت گفت: بی اذن من حق ایمان آوردن به خدا را نداشتی...
بنده گفت: خدا با آن همه قدرت مجبورم نکرد...تو ه
ساخت و ساز الگوی یقه ایستاده
یقه ایستاده تا یقه در دماغه ، چاکرا و تام فورد.این نوع یقه جالب ترکیبی از برش برای یقه ایستاده و یقه یقه ساده است. برش یقه مانند یقه ایستاده در گردن ساخته می شود ، بنابراین لبه شکاف فقط در قسمت جلویی شروع می شود. این یقه بخصوص تصفیه شده ، هر ژاکت را مجلسی شیک و عجیب می کند.
یقه ایستاده ایستاده طرح

همپوشانی دکمه و موقعیت های دکمه های دکمه را علامت بزنید. شکاف حلقه را علامت بزنید. خط گردن را 1 سانتی متر در شانه پایین بی
«٨٠»وَ لا یَأْمُرَکُمْ‌ أَنْ‌ تَتَّخِذُوا الْمَلائِکَةَ‌ وَ النَّبِیِّینَ‌ أَرْباباً أَ یَأْمُرُکُمْ‌ بِالْکُفْرِ بَعْدَ إِذْ أَنْتُمْ‌ مُسْلِمُونَ‌ و(خداوند)به شما فرمان نمى‌دهد که فرشتگان و انبیا را ارباب خود قرار دهید،آیا ممکن است،پس از آنکه تسلیم خدا شدید،او شما را به کفر فرمان دهد؟ پیام‌ها: ١-هرگونه دعوت به شرک از سوى هرکس که باشد،ممنوع است.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
خدا و بنده اش با هم، هم کلام می شدند وقتی که بنده به کلام خدا توجه می کرد.
ابلیس هم همان افکار خرد کننده و تحقیر آمیزی بود که از طریق رسانه های طاغوت وسوسه می کرد.
ابلیس گفت: زن ها برده اند. می خواست از این طریق همه را برده خود کند.
خدا گفت: من رحمان و رحیمم احکام ارث را طوری قرار دادم که کسی برده نباشد.
بنده که شاهدبود همه آقایی ها برای وقتی است که انسان ها بنده خدا باشند؛ قیام کرد بر

چهارشاخ فرمان کوتاه پراید  توسچهار شاخ فرمان بلند پراید توسچهار شاخ گاردان پیکان توسزنجیر موتور پیکان فال زنجیر سفت کن پیکان فال رسید
بازویی چرخ عقب پژو ۴۰۵ ABS چپ توس مشهدبازویی چرخ عقب پژو ۴۰۵ ABS راست توس مشهدسگدست پژو ۴۰۵ چپ و راست توس مشهدسگدست پراید ABS چپ و راست توس مشهدتوپی چرخ جلو پژو ۴۰۵ توس مشهدجعبه فرمان پیکان توس مشهداکسل عقب پژو ۴۰۵ نیمه توس مشهداکسل عقب پژو ۴۰۵ کامل توس مشهدرسید

گردن درد عصبی ناشی از مسائل و مشکلات عصبی و استرس است. همانط.ر که از اسم آن پیداست شما با کاهش عصبانیت یا استرس می‌توانید آن را کنترل کنید. زیرا استرس باعث ایجاد گردن درد عصبی می‌شود. در هنگام استرس عضلات شما دچار سفتی می‌شود و باعث افزایش درد گردن شما می‌شود. در صورتی که تحت شرایط محیطی به شما استرس زیادی وارد می‌شود دچار گردن درد عصبی می‌شوید که می‌تواند به عنوان یک عادت برای شما شود.
استرس می‌تواند بر افزایش درد تاثیرگذار باشد. روش ه
اغلب اوقات رفتار ها و عادات ساده با کمترین صرف زمان ، موجب نتایج چشمگیری میشوند ، این راهکار های منطقی را اکثرا میشناسیم اما یا فراموششان کرده ایم و یا به آنها بی توجهیم ، به هر حال اینجا 10 فرمان برای شادابی پوست برایتان آماده کرده ایم که امیدواریم برایتان مفید باشد. اگر شما هم راهکاری میشناسید و یا تجربه ی مفیدی در این زمینه دارید در بخش نظرات با دیگران در میان بگذارید.....
ادامه مطلب
سه شنبه ها را دوست دارم حتی با وجود کرونا حتی با وجود قرنطینه این روزهای تلخ :((
امروز باید راهی پیدا کنم برای فرار از این زندان :(
زندان قرنطینه بودن خیلی آزار دهنده است !!
من عاشق پیاده روی تو روزهای سه شنبه ام خدایا چه جور دلت اومد این ویروس ۵ گرمی رو
آزاد و رها بزاری تو دل خیابون ها و کوچه ها و طبیعت مون بعد اونوقت ما باید بخاطر همین ویروس
۵ گرمی یا ۶ گرمی خونه نشین بشیم اونم نه یکی دو روز دوماه رنگ بیرون و کوچه هامون رو نبینیم!

خسته شدم خدا !!
خ
 سلیم بن قیس گوید شنیدم علی علیه السلام میفرمود  واین هنگامی بود که مردی نزدان حضرت امده بود باو عرضکرد کمتر  چیزی که بنده بسبب ان مومن  شود چیست  وکمتر چیزی که بنده  بوسیله ان کافر گردد  چیست. حضرت باو فرمود پرسیدی پس  پاسخش  دقت کن و بفهم اما کمتر چیزیکه که بنده بدان مومن است انست که خدای تبارک وتعالی خودش را بان بنده بشناساند پس ان بنده بفرمانبرداری برای او اقرار کند و سپس پیغمبرش ص را باو بشناساند پس بفرمانبرداری او نیز اقرار کند و هم چن
دور فرمان و سردنده
بی شک به عنوان یک راننده ، رابطه شما با فرمان و دنده ی  وسیله ی نقلیه خود بسیار نزدیک و شخصی می باشد و با در نظر گرفتن این موضوع جای تعجب نیست که سازندگان ماشین تلاش زیادی برای ایجاد رابطه ای راحت و استاندارد بین راننده و فرمان ، دنده و دیگر اجزای آن می کنند تا لذت رانندگی مطلوب و خوش آیند را برای شما فراهم سازند.
رانندگی در سرمای زمستان یا گرمای تابستان با فرمان بسیار سرد یا داغ کار دشواری است. حال داشتن یک دور فرمان شیک و من
سلام 
دیروز که داشتم گوشی رو پاک سازی میکردیم...
خوب چندتا مطلب  نوشتم.گفتم.چه عجب..
هیچی امروز اونقدر سرم شلوغ شد .وقت نکردم دوباره بنویسم.
اون دو نفر پتی کار بودند.بنده منتطر نتیجه هستم..
اگر پای کار نیستید بنده پست پاک کنم.تشکر 
  نخستین انهاسرور ما عابدان وزینت اولیا  گشته من است  وپسر او که مانند جد محمود پسندیده خود محمد است او شکافنده علم من وکانون حکمت من است  و جعفر است که شک کنندگان در باره او ملاک میشوند  هرکه اورا نپذیرد خود اورا بامامت نیذریردیا سخنش را باطاعت مرا نپذیرفته سخن ووعده پا بر جای من است که مقام جعفر را گرامی دارم اورا نسبت به پیروان و بار ان ودوستانش مسرور سازم. پس از او موسی است که درزمان او اشوبی  سخت و گیج کننده فرا گیرد زیرا رشته وجوب اطاعت
 فضیل گویدبامام صادق ع عرضکردم مردم این امر امامت دعوت کنیم فرمود  ای فیضل، چون خدا خیر بنده. یی را خواهد  بفرشرشته یی امر کند که گردن اورا خواه
 ناخواه اورا داخل ام. امامت کند 4 امام صادق ع فرمود این امر امامت خودرا برای خداقرار دهید نه برای مردم زیرا انچه برای خداست عملیکه برای خدا خالص. باشد خود او پاداش ثوابش را عطاکند و انچه برای مردم باشد باسمان بالا نرود پذریرفته خدا نگردد بر سر دین خود با مردم ستیزه نکنید زیرا  ستیزه.  بیمار  کننده دل
سر آغازبه نام خدایی که جان آفریدسخن گفتن اندر زبان آفریدخداوند بخشندهٔ دستگیرکریم خطا بخش پوزش پذیرعزیزی که هر کز درش سر بتافتبه هر در که شد هیچ عزت نیافتنه گردن کشان را بگیرد بفورنه عذرآوران را براند بجوروگر خویش راضی نباشد ز خویشچو بیگانگانش براند ز پیشوگر بنده چابک نیاید به کارعزیزش ندارد خداوندگاروگر بر رفیقان نباشی شفیقبفرسنگ بگریزد از تو رفیقپرستار امرش همه چیز و کسبنی آدم و مرغ و مور و مگسیکی را به سر برنهد تاج بختیکی را به خاک اند
ویژگی های نگهدارنده گردنی چندکاره موبایل و تبلت :- پوشیده شده از فوم ضد تعریق و لغزش در محل گردن و محل قرار گرفتن گوشی- مناسب برای افرادی که زیاد از گوشی موبایل و یا تبلت استفاده می نمایند- وزن سبک برای جلوگیری از آسیب دیدگی گردن- ساخته شده از آلومینیوم، پلاستیک و ABS- عدم خستگی گردن در هنگام استفاده- فک نگهدارنده چرخشی 360 درجه- قابلیت استفاده روی میز و یا گردن- دارای گیره های نگهدارنده محکم- دارای طول میله 60 سانتی متر- قابلیت استفاده بصورت استند-
به نام خدایی که جانم در دست اوست  
همراهان دوست داشتنی من سلااااام ❣️ امیدوارم که حال جسم و روحتون خوب باشه❣️
یه روز یه مادری به بچش میگه قربون چشمای بادومیت برم و بچه لوس مامان میگه من بادوم میخوام. 
این بچه لوس مصداق ما بنده هاست. خدا به فرشته هاش دستور داد به آدم سجده کنین. همه سجده کردند جز ابلیس که از دستور خدا سرپیچی کرد. خدا در کتاب هدایتش میگه من بهت قدرت میدم که تو بشی اشرف مخلوقات من. من بهت ثروت میدم، حیات میدم، برتری میدم و.... باعث ش
بسم الله الرحمن الرحیم
دو نفر باهم حرف می زدند؛ یکی خدا و دیگری بنده. بنده متوجه شد آیه ها ستاره اند. چشمانش را که به آنها می دوزد ارتفاع می گیرد. آنقدر بالا می رود که همه چیز و همه وقت و همه جا را می تواند یکجا ببیند.
بنده گفت: الله اکبر! از این بالا، چقدر دیوارها و بن بست ها و موانع حقیرند. خدایا همکلامی با تو قد را بلند می کند.
ابلیس گفت: طمع من به نشسته هاست...شریکشان در اموال و اولاد هستم
موانع من برای آن
على بن ابى رافع مى گوید:
من نگهبان خزینه بیت المال حضرت على بن ابى طالب (علیه السلام ) بودم .
در میان بیت المال گردن بند مروارید گران قیمتى وجود داشت که در جنگ بصره
به غنیمت گرفته شده بود. دختر امیرالمؤمنین کسى را نزد من فرستاد و پیغام
داد که شنیده ام در بیت المال گردن بند مرواریدى هست . من میل دارم آن را
به عنوان امانت ، چند روزى به من بدهى تا در روز عید قربان خود را با آن
آرایش دهم و پس از آن بازگردانم . من پیغام دادم به صورت مضمونه (که در
صورت ت
بسم الله الرحمن الرحیم
دو نفر با هم صحبت میکردند؛ دو نفری که خیلی با هم فرق داشتند؛ یکی خدا بود و یکی  بنده. وسطای صحبت، بنده نگاه به خودش کرد دید همه دار و ندارش هم کلامی با خداست؛ مالکیت خدا را احساس کرد. نگاه به دار و ندارش کرد. دید که هیچ وقت نبوده خدا از او چشم برداشته باشد؛ احساس عزت کرد. فهمید عذاب یعنی اینکه نتوانی با خدا هم کلام شوی!
ابلیس باطعنه گفت: اگر خدا می خواست همیشه با تو هم کلام باشد، عذا
قفل فرمان چنگکی وسیله‌ای به شکل یک میله‌ی کشویی که آن را به جهت جلوگیری از چرخش و گردش فرمان، به آن متصل می کنند.
عموما قفل فرمان از فلزات مستحکمی ساخته شده است و به همین دلیل بریدن آن کار چندان ساده‌ای نیست.
سادگی در استفاده از قفل فرمان، از اصلی ترین مزایای استفاده از آن است.
همچنین به علت کشویی بودن و قابلیت تغییر اندازه، می‌توان آن را به راحتی زیر صندلی یا در صندوق قرار داد.
قفل فرمان چنگکی دارای قیمتی مناسب، به همراه کارایی بسیار بالا م
کشیدگی عضلات : استفاده بیش از حد از عضلات گردن در فعالیتهای مختلف
آرتروز و فرسایش مفاصل :افزایش سن و ضربات و گذشت زمان موجب فرسایش و از بین رفتن غضروف بین مهره ها می شود که می تواند بر حرکت مفصل تاثیر گذاشته و باعث ایجاد درد شوند.
ادامه مطلب
یه تمایل وسوسه‌کننده و مریضی تو وجودم هست، که دوست دارم قهر کنم و تقصیرا رم بندازم گردن طرف... نمی‌دونم چرا هست... نمی‌دونم چجوری درستش کنم... هیچ حالت دیگه‌ای هم منو راضی نمی‌کنه... اگه قهر نکنم، حس می‌کنم یه ظلمی بهم شده و ساکت موندم... اگه نندازم گردن طرف، و حسِ عذاب‌وجدان رو بهش منتقل نکنم، انگار کارم ناقص بوده... گاهی این‌کار لازمه... ولی گاهی هم باید در برابرش مقاومت کنم که در برابر هر حرف و رفتاری که ناراحتم می‌کنه این کارو نکنم...
 فرمان (SBW (Steer By Wireچیست؟طرز کار آن چه طور است؟
این نوع فرمان مدرن ترین نوع فرمانهای حال و آینده است .در این نوع سیستم ، ستون فرمان حذف  شده و هیچ رابط مکانیکی بین غربیلک و قسمت دنده شانه ای و پینیون (R , P) وجود  ندارد.این فرمان از دو آیتم الکترونیکی تشکیل شده است که به شرح زیر است :
الف- آیتم انتقال مقدار چرخش غربیلک به قسمت پینیون : این بخش شامل سنسور و زاویه ای (Angular Sensor) میکروکنترولر(ECU) و موتور DC  است. سنسور زاویه ای ، روی محوری که غربیلک روی آن می
یکی از پارامتر های موثر در انتخاب نوع خودرو در کشور های توسعه یافته، راحتی چرخش غربیلک فرمان آن خودرو می باشد. این موضوع تولید کننده گان را بر این داشته که جهت تسهیل در چرخش فرمان و به تبع آن کاهش خستگی راننده و همچنین افزایش ایمنی با فراهم کردن کنترل بهتر در جاده های خشن، یک سیستم هیدرولیکی به قسمت مکانیکی اضافه نمایند. سیستم هدایت فرمان برای ایفای نقش خود از موتور خودرو استفاده میکند بنابراین از بازده موتور اندکی میکاهد که باعث مصرف انرژی
پراید در انحراف فرمان و آلایندگی هوا اول شد
‏مدیرعامل ستاد مرکزی #معاینه_فنی خودروهای تهران:
پراید رتبه نخست را در انحراففرمان و گازهای آلاینده دارد متاسفانه ۹ % از خودروهای پراید مراجعه‌کننده بیش از یک ایراد داشته‌اند ۲۷.۷ % مراجعات به مراکز  معاینه فنی شهر تهران مربوط به خودروی پراید است
سیستم کنترل یک آسانسور در دستان مغز توانمند میکروکنترلر موجود در تابلو فرمان یک آسانسور می باشد، البته به شرط آنکه این مغز و برنامه ریزی آن را یک شرکت معتبر و کاردان خلق کرده باشد.
انتخاب تابلو فرمان مناسب پروژه نیازمند تجربه کافی در زمینه نصب و آشنایی کامل با انواع تابلو فرمان میباشد.
جهت استفاده از تجربه و اطلاعات متخصصان این رشته با ما در ارتباط باشید.
ادامه مطلب
در حال نوشتن چند خط کد بودم و نیاز داشتم که هربار کد را در یک کانال آی‌آر‌سی بفرستم تا کد بازبینی و اشتباهاتم گوشزد شود. از یک پیست‌بین(pastebin) استفاده میکردم و هربار پیوند نسخه جدید کد را به کانال میفرستادم اما این پروسه دردناک و آزار دهنده بود:
تغییر کد
کپی آن به بریده‌دان(clipboard) سیستم پنجره‌ی اکس
وارد شدن به apaste.info با مرورگر وب
وارد کردن کد و گرفتن پیوند کد
فرستادن کد به کانال
برای همین رفتم دنبال اینکه این فرآیند را کوتاه‌تر و خوش‌آیندتر
در حال نوشتن چند خط کد بودم و نیاز داشتم که هربار کد را در یک کانال آی‌آر‌سی بفرستم تا کد بازبینی و اشتباهاتم گوشزد شود. از یک پیست‌بین(pastebin) استفاده میکردم و هربار پیوند نسخه جدید کد را به کانال میفرستادم اما این پروسه دردناک و آزار دهنده بود:
تغییر کد
کپی آن به بریده‌دان(clipboard) سیستم پنجره‌ی اکس
وارد شدن به apaste.info با مرورگر وب
وارد کردن کد و گرفتن پیوند کد
فرستادن کد به کانال
برای همین رفتم دنبال اینکه این فرآیند را کوتاه‌تر و خوش‌آیندتر
بسم الله الرحمن الرحیم
دو نفر با هم حرف می زدند یکی خدا و دیگری بنده. بنده از مسیر کلمات خدا استشمام گل محمدی می کرد...سرش را که بالا می گرفت، آسمان دشت گل بود وسیع و بی انتها 
 ابلیس باطعنه گفت: زمین  را نگاه کن ببین چقدر تنگ و سیاه است مثل قلوب مجرمین.
بنده چشمش به غنچه های روییده در زمین افتاد.
خدا گفت: همه عالم بر صراط من است
غنچه ها با هم به قدرت خدا و ضعف ابلیس خندیدند... زمین پر از آسمان شد!
فروش ویژه شال گردن خزدار زنانه جادویی

شال گردن خزدار زنانه جادویی، تزئین با انواع گره به اشکال مختلف. لاکچری ، بسیار سبک و گرم. ارسال رنگ به صورت رندوم ...
شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای
مسئولیت حق العمل عملالف : داد و ستد نسیه یا این که پیش اقساطیب : فروش به کمتر از دستکم ارزش تعیینی الج : فعالیت اشتباه حق العمل فعالیت اید دلال و حق العمل عمل ید امانی است و اساسا تقصیرکار نیستند مگر آنکه بر خلاف آن اثبات شود . قاعدهکلی مسئولیت حق العمل فعالیت در ماده 36 قت , پیش گویی شده‌است . طبق این ماده حق العمل عمل می بایست از عهده همه خساراتی که از تقصیر وی ناشی شده برآید چه بسا در شرایطی‌که زیان در فیض ی عدم رعایت فرمان آمر باشد . با دقت به م
پلاسماکار ها یکی از اعجاب انگیزترین اسباب بازی ها هستند. آن ها با نیرویی خارق العاده و باور نکردنی حرکت میکنند. با هدایت پی در پی فرمان پلاسما کار ها به چپ و راست پلاسماکار به طرز خارق العاده ای به سمت جلو حرکت می کند و اگر جهت فرمان را صد و هشتاد درجه بچرخانید با حرکت فرمان به چپ و راست پلاسما کار دنده عقب می رود.این فرمان پر تحرک اما سر انجام کار دست خودش می دهد و خیلی زود خراب می شود. شفت به کار رفته در داخل پلاسما کار با ظرافت خاصی طراحی شده ک
بسم الله الرحمن الرحیم
دو نفر با هم حرف می زدند یکی خدا و دیگری بنده. خدا هر چه می گفت، بنده می دید. هر جا هم که نمی دید وقتی بود که خیره شده بود... کلام آنجا متوقف بود.
ابلیس باطعنه گفت: کو چشم؟کو چشم انداز؟  
بنده از کوری ابلیس ترسید!
خدا گفت: شهید!
بنده تکانی خورد انگار که دوباره متوجه همکلامیش با خدا شده باشد.فهمید شهید آنچه خدا نازل کرده و میکند را می بیند. چون لحظه ای چشم از رسول برنداشته است.
چشمانش ر
توی این پست کدهای تغییر رنگ هر خط توی خط فرمان رو قرار میدم
این پست رو به درخواست یه بنده خدایی نوشتم بخاطر همین زیاد توضیح نمیدم
کدهای پایین رو با پسوند bat یا cmd ذخیره و اجرا کنید...
@Echo OffTitle dedsecMode 50,20ClsFor /F "tokens=1,2 delims=#" %%a in ('"prompt #$H#$E# & echo on & for %%b in (1) do rem ViRus32.Blog.IR"') do (    set "DEL=%%a")Call :RangMatn 0a "SABZ"Echo. && PauseCall :RangMatn 0C "GHERMEZ"Echo. && PauseCall :RangMatn 0E "ZARD"Echo. && PauseCall :RangMatn F "SEFID"Echo. && PauseGoto :eof:RangMatnecho off<nul set /p ".=%DEL%" > "%~2"findstr /v /a:%1 /R "^$" "%~2" nuldel "%~2" > nu
هنگام غروب، پادشاه از شکارگاه به سوی ارگ و قصر خود روانه می شد. در راه پیرمردی دید که بارسنگینی از هیزم بر پشت حمل میکند لنگ لنگان قدم بر میداشت و نفس نفس صدا می داد پادشاه به پیرمرد نزدیک شد و گفت: مردک مگر تو گاری نداری که بار به این سنگینی می بری. هر کسی را بهر کاری ساخته اند. گاری برای بار بردن و سلطان برای فرمان دادن و رعیت برای فرمان بردن.
پیرمرد خنده ای کرد و گفت : اعلی حضرت! این گونه هم که فکر می کنی فرمان در دست تو نیست. به آن طرف جاده نگاه ک
خدایا عمیقا ازت ممنونم که اجازه میدی حکم حکومتی خودت در خانه ی پدریم به زیبایی اجرا بشه
شکر....
کاش بیشتر بشناسمت
بیشتر شبیه دوست داشتنی های تو بشم
چون اونوقت در نزدیکترین حالت به خود حقیقی ام، قرار خواهم گرفت 
و به رضایت تو و سعادت خودم هم همینطور
لطفا کمک کن حق الناس هایی که به گردن دارم به زیبایی و شایستگی و اون طوری که تو بپسندی، ادا کنم
و مشتاقانه و پرواز کنان به آغوش پر از محبت تو برگردم
آمین
من روی لطفت خیلی حساب کردم
میدونم
الان داری بهم
کشیدگی عضلات : استفاده بیش از حد از عضلات گردن در فعالیتهای مختلف
آرتروز و فرسایش مفاصل :افزایش سن و ضربات و گذشت زمان موجب فرسایش و از بین رفتن غضروف بین مهره ها می شود که می تواند بر حرکت مفصل تاثیر گذاشته و باعث ایجاد درد شوند.
ادامه مطلب
دامگه بودی و شیطان افتاددر دل آتش دامی که نهادترورت شد سند رسوائیدشمنی رذل به آن فرمان دادالمهندس چو برادر یکرنگجان خود بر سر پیمان بنهادشد عوض صحنه ی عالم سردارخونتان تفرقه را داد به باددر بیان هنر ملّت هااز ترامپ است ترور در هر یادهر کجا بحث ترور گردد بازتو شهیدش شده هستی چو نمادخون تو ماشه ی رویاروئیانتقام است چو حق نی بیدادشده امضا سند حق خواهیشر به نابودی خود فرمان دادخون تو بذر رفاقت افشاندبین ایران و عراقی آزادتو شهید همه ی ملّتهاض
بگذارید قبل از متن خطبه صحبت و تذکری دوستانه با برادران اهل سنت داشته باشم: شما که اعتقاد دارید پیامبر امام و سرپرست مردم را تا روز قیامت به دستور خدا انتخاب و معرفی نکرده، آیا تا به حال خطبه غدیر را خوانده اید؟
اگر خوانده اید پس چرا لجاجت و تعصب می ورزید؟ و اگر هم نخوانده اید حتما در متن خطبه تامل بفرمایید ان شاءالله که به حقیقت دست یابید.
بخشهایی از خطبه غدیر
بخش اول: حمد و ثنای الهیپیامبر صلی الله: ستایش خدای را سزاست که در یگانگی اش بلند مر
دوستان عزیز سلامقبل از هر چیزی باید اعلام کنم که این برنامه ای که قصد معرفی کردنش رو دارم باگ هایی داره که ره صد ساله رو میتونید یک شبه برید پس حتما حتما بعد از ثبت نام در قسمت معرف آیدی بنده رو وارد کنید تا بعد از ثبت نام شما بنده تمام ترفندها و باگ های برنامه رو از طریق چت خود برنامه برای شما ارسال کنم و دلیل دومی که پیشنهاد میکنم ایدی بنده ی حقیر رو وارد کنید این هستش در این اپلیکیشن حتما حتما برای استخراج با سرعت و عملکرد بهتر زیر مجموعه یک
فروش ویژه شال گردن خزدار زنانه جادویی

شال گردن خزدار زنانه جادویی، تزئین با انواع گره به اشکال مختلف. لاکچری ، بسیار سبک و گرم. ارسال رنگ به صورت رندوم ...
شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای
دامگه بودی و شیطان افتاد
در دل آتش دامی که نهاد
ترورت شد سند رسوائی
دشمنی رذل به آن فرمان داد
المهندس چو برادر یکرنگ
جان خود بر سر پیمان بنهاد
شد عوض صحنه ی عالم سردار
خونتان تفرقه را داد به باد
در بیان هنر ملّت ها
از ترامپ است ترور در هر یاد
هر کجا بحث ترور گردد باز
تو شهیدش شده هستی چو نماد
خون تو ماشه ی رویاروئی
انتقام است چو حق نی بیداد
شده امضا سند حق خواهی
شر به نابودی خود فرمان داد
خون تو بذر رفاقت افشاند
بین ایران و عراقی آزاد
تو شهید همه
درباره روبان و گردن آویز نمایشگاهی و مزایای بارز آن چه می دانید؟ آیا می دانید این نوع آویز پرکاربرد و محبوب با نام های مختلف دیگری چون: بند آویز نمایشگاهی، گردن آویز نمایشگاهی، روبان و… نیز شناخته می شود و معمولاً از آن برای معرفی و شناساندن هویت و حرفه یک سازمان و نهادی استفاده می گردد؟
به طور کلی در صنعت مد و زیبایی دانستنی های بسیاری درباره روبان و گردن آویز گفته می شود. این آویز که  یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین مدل های تبلیغات است د
پندارند حق همان است که می اندیشند یا همان که رفتار می کنند. گمانشان بر این است که حقی بر گردن خلق دارند و حال اینکه اگر دقت کنند حق عظیمی بر گردن خویش می بیینند. به راحتی تهمت می زنند و سخت زبانند اما از سختی زبان دیگران می نالند. خدایا اگر جاهلند و قاصر، به صراط مستقیم هدایتشان فرما و اگر مقصرند ببخششان که هرچند آنها لایق بخششت نیستند لیکن بخشش مرام توست.
پ.ن: ضمیر مخاطب در نوشته سببش تقویت خطابه است نه استثنا بودن نویسنده.
جهل به همراه تعصب وحشتناک ترین سلاح کشتار جمع ..

نسل ها بعد از این دو ابزار ویرانگر، تلفات می دن .. تا نسلی اصلاح بشه ..
اینجا گاهی حضور خدا رو هم نمیشه حس کرد .. گاهی خدا بنده ای رو در ظلمات ترین نقطه زمین می ذاره .. و گاه بنده ای رو در نزدیک ترین نقطه به خودش .. تفاوت ها در چی بوده؟؟؟
حکایت:
«شخصی شتر، گم کرد. سوگند خورد که اگر شتر را پیدا کند آن را به یک درم بفروشد. چون شتر را یافت از سوگند خود پشیمان شد. برای آنکه سوگند خود را نشکند گربه ای را در گردن شتر آویخته و بانگ زد: که چه کسی می خرد؟ شتری را به یک درم و گربه ای را به صد درم؟ اما هر دو را با هم می فروشم. شخصی آنجا بود؛ گفت: این شتر ارزان بود؛اگر این گربه را در گردن نداشت».
بازنویسی:
شخصی شتر خود را گم کرده بود. قسم خورد که اگر شتر خود را پیدا کند آن را به یک درم بفروشد(به ازای
بالویی 2:✅ تا میتونید بسم الله بگید:
در روایت آمده چون بنده را پای میزان حساب حاضر می کنند نامه اعمال او را در حالی که مملو از افعال و کردار زشت است به دست او میدهند، بنده در حین گرفتن نامه اعمال بنابر عادتی که در دنیا به گفتن «بسم الله الرحمن الرحیم» داشته آن را بر زبان جاری می‌کند و نامه اعمال را به دست می‌گیرد، چون نامه اعمال را می‌گشاید آن را سفید می‌بیند، در حالی که هیچ عمل بدی در او نوشته نشده است.
در این هنگام بنده عاصی به فرشتگانی که ح
شتباهات کودک را گردن کسی نیندازید!
بچه من نبوده!شیطون گولش زده !پسر ما نبوده؛ امیرعلی بوده!امروز مریم اینجا بوده این کارها را انجام داده!
زیرا: دراین حالت به دنبال مقصر هستیم ،مقصریابی و توبیخ شخص اشتباه است.با این کار به فرزندمان می‌آموزیم مسئولیت کارت را نپذیر!دروغ‌گویی و مخفی‌کاری را یاد‌ می‌گیرد. کار صحیح آموزش داده نشده و تمرکز بر روی کار اشتباه است.
بسم الله الرحمن الرحیماللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دو نفر با هم حرف می زدند، یک خدا بود و یکی بنده. بنده نگاهی به کلمات خودش با خدا کرد، دید در بیابان خشک درختی شده خوش قامت و پر شاخه، با میوه هایی آبدار و شیرین.خواست شکر نعمت کند. همانجا برای آن درخت خانه ای ساخت درش را هم باز گذاشت تا نسل به نسل بچه ها میوه توحید بچینند.ابلیس که این صحنه را دید روزگارش سیاه شد، شروع کرد به وعده های دروغ دادن تا خبر و نشانی این خانه به بچه ها نرسد و
بسم الله الرحمن الرحیم
دو نفر با هم حرف می زدند یکی خدا و یکی بنده. بنده گفت:  از همه زندگیم، چه سخت باشند چه آسان، قطعه هایی هست که انگار جوری دیگرند...آنقدر شیرین و گویا هستند که می توان برای دیگران تعریف کرد. آنقدر ارزش دارند که قابل توصیه اند!
ابلیس گفت: چقدر سهم تو از این بخش از زندگی کم است...اکثر زندگی تو ارزشی ندارد...
بنده دلش گرفت.
خدا گفت: من برای تو قرآن را فرستادم وقتی به هر آیه پناه می بری زندگی
و خدا فرمود: ای بنده‌ی من، تو الوهیت و پاکی خود را حفظ کن و به من نزدیکتر شو تا اتفاقات شگرفی در مسیر زندگی‌ات قرار دهم که از شدت شگفتی سر از پا نشناسی. پس تمام امیدت متوجه من باشد و در هیچ شرایطی از من ناامید و روگردان نشو. سعی کن در همه ابعاد زندگی‌ات بنده مخلص من باشی و بس. 
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و
بعلها و بنیها
دو نفر بودند که با هم صحبت می کردند یکی خدا و دیگری بنده.
بنده داشت با این همکلامی به میان اقوام گمراه می رفت و امر خدا را بر زبان داشت و
ابلیس را که از دهان قوم های گمراه حرف می زد، رسوا می کرد.
بنده می گفت: پرستش غیر خدا نه...نذیر و بشیرم...استغفار  آنگاه توبه...
اقوام می گفتند: بگو بیاید عذاب...ما که دست نمی کشیم...از
تو توقع نداشتیم...خوب می دانی چه می خواهیم...نمازت باعث حرف های بی اسا
بگذارید قبل از متن خطبه صحبت و تذکری دوستانه با برادران اهل سنت داشته باشم: شما که اعتقاد دارید پیامبر امام و سرپرست مردم را تا روز قیامت به دستور خدا انتخاب و معرفی نکرده، آیا تا به حال خطبه غدیر را خوانده اید؟
اگر خوانده اید پس چرا لجاجت و تعصب می ورزید؟ و اگر هم نخوانده اید حتما در متن خطبه تامل بفرمایید ان شاءالله که به حقیقت دست یابید.
بخشهایی از خطبه غدیر
بخش اول: حمد و ثنای الهی پیامبر صلی الله:
ستایش خدای را سزاست که در یگانگی اش بلند م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیدن زیبایی ها...