نتایج جستجو برای عبارت :

عشقی که در تنورش هیزم وابستگی بسوزانند،

نانِ سوخته‌ء نفرت بیرون می‌آورد.
حسین وحدانی ‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌-‌-‌-‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
خداوندا، دلی دریا به من ده
در او عشقی نهنگ‌آسا به من ده
حریفان را بس آمد قطره‌ای چند
بگردان جام و، آن دریا به من ده
نگارا، نقشِ دیگر باید آرا ست
یکی آن کلکِ نقش‌آرا به من ده
زِ مجنونانِ دشتِ آشنایی،
من ام امروز، آن لیلا به من ده
به چشمِ آهوانِ دشتِ غُربت،
که سوزِ سینه‌یِ نی‌ها به من ده
تن‌آسایان بلای‌اش برنتابند
بلی من گفتم، آن بالا به من ده
چو با دریادلان اُفتی، قَدَح چیست؟
به جامِ آسمان دریا به من ده
گدایان همّتِ شاهانه دارند
تو

خوش دارم از همه چیز و همه کس ببرم و جز خدا انیس و همراهی نداشته باشم.  خوش دارم مجهول و بی نام  به سوی زجر کشیدگان دنیا بروم. در رنج و شکنجه آنها شرکت کنم.  خوش دارم که مرا بسوزانند و خاکستر مرا به باد بسپارند تا قدری را از زمین اشغال نکنم. خوش دارم هیچ کس مرا نشناسد، هیچ کس از دردها و غم هایم آگاهی نداشته باشد، هیچ کس راز و نیاز شبانه مرا نفهمد، هیچ کس به اسرار من پی نبرد.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 152

دکتر ویکتور فرانکل تنها کسی بود که موفق شد از زندان آشویتس معروف به قتل گاه آدم سوزی ، جان سالم بدر ببرد ،
او در نامه‌ای خطاب به معلمان سراسر جهان برای تمام تاریخ اینگونه می‌نویسد :
چشمان من چیزهایی دیده است که چشم هیچ انسانی نباید ببیند ،من اتاق‌های گازی را دیدم که توسط بهترین مهندسین طراحی می‌شدند ،من پزشکـان مـاهـری را دیدم که کودکـانی معصوم و بی‌ گناه را به راحتی مسموم میکردند ،من پرستارانی کاربلد را دیدم ‌که انسان‌ها را با تزریق یک
کتاب باستان شناسی آیین تدفین
مرگ و مراسم تدفین در ایران باستان به آثار بجای مانده، آئین‌ها و عقاید مردم ساکن فلات ایران در ارتباط با مرگ و مردگان می‌پردازد. ایرانیان در دوره‌های باستان گاه جسد را با موم می‌پوشاندند و آن‌گاه آن را دفن می‌کردند چنانکه در جنوب ایران متداول بود. گاه جسد را می‌سوزاندند و این عمل به دلیل فراوانی چوب و وجود جنگل بیشتر در جنوب دریای مازندران و دیگر مناطق پرجنگل انجام می‌شد. گاهی نیز اجساد را در دخمه‌هایی می‌گ
که موفق شد از زندان آشویتس در لهستان، معروف به قتلگاه آدم‌سوزی زنده بیرون آید. او در نامه‌ا‌‌ی‌ خطاب به معلمان سراسر جهان برای تمام تاریخ این گونه می‌نویسد: چشمان من چیزهایی دیده است که چشم هیچ انسانی نباید ببیند؛من اتاق‌های گازی را دیدم که توسط بهترین مهندسین طراحی می‌شدند؛من پزشکان ماهری را دیدم که کودکانی معصوم و بی‌‌گناه را براحتی مسموم می‌کردند؛من پرستارانی کاربلد را دیدم ‌که انسان‌ها را با تزریق یک آمپول به قتل می‌رسانند؛
جعبه که باز می‎شود ، همه چیز جان می‌گیرد و من می‌گردم . ساز ها را نمی‌بینم اما صدایشان همه جا می‌پیچد . دستان سردم در هوا معلقند و با خودم می‌گویم کاش آن سوخت‌های مرغوب را آتش بزنند تا گرم شوم ... یک بار شنیدم بیرونی‌ها می‌گویند آن تکه چوب‌هایی که چند تا سیم بهشان بسته‌اند تا صدا دهند ، می توانند آن قدر آدم را گرم کنند که آتش بگیرد ! یک دور . نگاهم به جلو خیره شده و دنیا دور سرم چرخ می‌زند ..‌. نمیدانم دنیاست که می‌گردد یا من . یا شاید هر دو ول
چه کسی می گوید اگر امروز فردی/افرادی در آتش سوزانده شد، فردا این حق را ندارد/ندارند که دنیا را در آتش بسوزاند/بسوزانند!
امسال تعداد بیشماری از داوطلبان متقاضی آزمون دکتری نیمه متمرکز، علی رغم تلاش فراوان شان و داشتن شرایط ورود به دوره دکتری، قربانی سیاست گذاری های آموزشی غلط ورود به دوره دکتری شدند.
امسال در مرحله مصاحبه دکتری نیمه متمرکز، اعضای هیئت علمی در جلسه مصاحبه دکتری هر دانشجویی را که می شناختند یا هر دانشجویی که سفارش شده بود پذی
دادخواهی حضرت زهرا سلام الله علیها پس از رجعت در عهد ظهور نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله
علامه مجلسی رضوان الله علیه از مفضل بن عمر رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام در مورد شکایت حضرت فاطمه زهرا علیها السلام نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله پس از رجعت در عهد ظهور فرمودند: پس ابتدا کند حضرت فاطمه و شکایت کند از ابو بکر و عمر علیهما اللعنة که فدک را از من گرفتند و چندان که حجت‌ها بر ایشان اقامه کردم سود نداد و نامه‌ای که
آیا می دانید استفاده از اسید لوله بازکن خطرات جبران ناپذیری مثل سوختگی چشم و پوست و پوسیده و سوراخ شدن سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان را در بر دارد؟
استفاده مکرر از محلول های شیمیایی برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب باعث پوسیدگی لوله ها شده و شما را وادار به پرداخت هزینه های سنگین برای تعمیرات می نماید.
در این مطلب با سرویس لوله همراه باشید تا از خطرات استفاده از اسید لوله بازکن قوی مطلع شوید و بدانید که ریختن مکرر قویترین محلول لوله باز
توضیحات فایل:
دانلود پاورپوینت ساختارهای گناه در فضای مجازی
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت ساختارهای گناه در فضای مجازی می باشد که در ۳۴ اسلاید بسیار با کیفیت و حرفه ای تهیه و تدوین گردیده است.
برخی می‌گویند اینترنت مثل چاقوی دو لبه است یعنی هم می‌توان با آن کار نیک انجام داد و هم کار شر.
اما
چاقو عموما آسیبی برای صاحبش ندارد ولی اینترنت می‌تواند آسیب‌های زیادی را به کاربرش وارد کند.
چاقو به خودی خود وسوسه گناه (مثل قتل و خ
«من عاشق بویِ گازهای گل‌خانه‌ای‌ام.»  -سارا پیلین
من به این سیاست‌مدار حسودی‌ام می‌شود؛ می‌فهمم حتما یک مشکلی در این‌هایی که می‌بینم، یا شاید خودم، هست که نمی‌توانند از لذتِ قربانی بودن دست بکشند. خب تکلیفت را خوب مشخص کن. اگر روزی با این گازهای گل‌خانه‌ای به سرفه‌ افتادی، جار نزن که رد دستانی روی گلویت مانده‌، آه ببینید چقدر نفس کشیدن برایم مشکل است، برایم دل بسوزانید و نفس مصنوعی لطفا. و قطعا! من خودم را جزء انسان‌هایی نمی‌د
زمستان است سرمای فراق یار سوزاندمغم هجران آن دلدار مه رخسار سوزاندم
شنیدم وصف خال روی او بیمار گردیدمنکرد او چون عیادت از من بیمار سوزاندم
ز درد دوریش وقتی تنم در شعله ی تب بودتنم می سوخت در آتش ولی تبدار سوزاندم
شدم در خواب تا شاید ببینم روی ماهش رانیامد چون بخوابم، او به شام تار سوزاندم
شدم هر صبح بیدار و ندیدم روی زیبایشنشد دیدار چون حاصل، مرا بیدار سوزاندم
تمام لحظه هایم هست تکراری و جانفرسامرا هر روز و هر لحظه از این تکرار سوزاندم
اگر
من اگر نیکم وگر بد , تو برو خود را باش
مدت هاست نمیشود جایی خودت باشی , خود خود واقعی ات باشیهمیشه باید تظاهر کنیم به خوب بودن که مبادا سوال پیچمان کنندبه سر درونمان پی ببرند
ترحم کنند 
که فلانی هم که همه چیز را دارد  غم دارد و بدبخت است 
نمیبینید یکی  پزشک است و میگویند این پزشک فلان شده است زنش یا شوهرش او را رها کرده یا فلان بازیگر جدا شده یا فلانی تر بچه دار نمیشود فلانی کارمند بانک بوده است وام بلاعوض زیاد گرفته است الان دچار ms  شده است ... 
یکی بود،
یکی نبود. پادشاهی بود که وزیر با عقل و هوشی داشت. یک روز پادشاه همراه
وزیرش سوار اسب شد و برای شکار به صحرا رفت تا آهویی شکار کند. آهو زرنگ و
تیزرو بود. هر چه پادشاه تیر انداخت، به آهو نخورد. شاه و وزیرش با اسب
دنبال آهو تاختند و ساعت ها آهو را دنبال کردند، اما اگر تو در کف دست من
مویی می بینی، آن ها هم آهو را دیدند حتی به گرد پای آهو هم نرسیدند. انگار
آهو یک قطره آب شده بود و رفته بود توی زمین.شاه و وزیرش خسته و کوفته
رفتند و رفتند تا به
پنج دلیلی که هر روز باید ماست بخورید
مطالعات علمی در سراسر ترکیه نشان می دهد که فقط 35 نفر از 100 نفر از مردم ترکیه به طور مرتب ماست مصرف می کنند. اگر شما یکی از کسانی هستید که ماست ننوشید، توصیه می کنم شما را در معده خود باز کنید. من می خواهم چند اطلاعات علمی در مورد ماست را برای تشویق شما برای اضافه کردن آن به رژیم غذایی خود به اشتراک بگذارم.
1 ماست در حالی که شما با استفاده از آنتی بیوتیک ها به عنوان پادزهر عمل می کنید: باید توجه داشته باشید که هر

در ایـــن مقاله قصد داریم دلایل خراب شدن کیسه جاروبرقی را برای شما بیان کنیم تا بــه کمک آن بتـــــوانید از آسیب رسیدن به کیسه جارو جلوگیری کنید.چندین نوع مدل کیسه جاروبرقی برای مارک های مختلف طراحی شده است.کیسه های جاروبرقی یک بار مصرف و کیسه های دائمی از انواع کیسه های جاروبرقی هستند. کیسه های یک بار مصرف بهداشتی تر از نوع دائمی هستند و مجهز به فیلتراسیون هستند. میتوانید از پاکت جاروبرقی بوش استفاده کنید.  استفاده از کیسه های یک بار مصر
حتما تصنیف خاطره انگیز "گریه کن" را با صدای بنان شنیده اید. این تصنیف زیبا که نام قدیمی اش "تصنیف کلنل" است را عبدالوهاب شهیدی و شهرام ناظری و شجریان هم اجرا کرده اند..گریه کن که گر سیل خون گری ثمر نداردناله‌ای که ناید ز نای دل اثر ندارد.اما داستان این تصنیف چیست؟قدیم ترها چه رسم خوبی بوده است. بسیاری از آهنگ های ماندگار، ضمیمه تاریخی و واقعی از روزگار خود داشته اند. یکی از آنها هم همین تصنیف بنان است..شاعر این ابیات عارف قزوینی است که به بهانه ش
اپیزود پنجاه و پنجم از پادکست فارسی چنل بی به نام «ساحره‌سوزی» داستان زنانی را روایت می‌کنه که در گینه‌ی نو به جرم جادوگری سوزانده می‌شن. بنا به گزارشی که این اپیزود تعریف می‌کنه و به قلم یک خبرنگار ماجراجو نوشته شده، در گینه‌ی نو باور عموم بر اینه که مرگ یا به خاطر کهولت سن اتفاق میفته یا پای عاملی شرور درمیونه. این عامل شرور هم معمولا یک زنه. قهرمان این اپیزود زنی هست ب اسم مونیکا. پونزده سال پیش مونیکا هم به اتهام جادوگری در شرف زنده زن
سلام
دست نوشته های یک دانشجوی ایرانی در  فرانسه: 
« همین چند روز پیش بود، یک ساعت زمان گذاشتم نظر دوست فرانسوی ام را درباره ایران بر اساس آنچه رسانه ها ساخته بودند تغییر دهم.
گفت: واقعا سفر به ایران خطرناک نیست؟
گفتم: اصلا و ابدا؛ یکی از امن ترین مناطق جهان محسوب می شود و ...
عکس های ایران را نشانش می دادم و از مکان های دیدنی اش تعریف می کردم.
هر چند عکس که می دید می پرسید خودت این ها را گرفتی ؟ و من تایید و تاکید که معلومه! پس کی گرفته!
فکر کنم فکر م
شمع خودرو چیست؟

شمع خودرو قطعه ای متشکل از الکترود ، عایق چینی، واشرها و غیره می باشد که در بالای محفظه احتراق و سیلندر خودرو قرار گرفته و از یک طرف جریان ولتاژ بالای برق را گرفته و از طرف دیگر با ایجاد جرقه زنی در محظه احتراق باعث انفجار بخار فشرده شده بنزین و در نتیجه ایجاد نیروی لازم برای حرکت خودرو می گردد. در حقیقت شمع خودرو وظیفه انفجار در محفظه احتراق و حرکت دادن سیلندرها به سمت پایین را دارند. با پاشش سوخت توسط انژکتور به درون سیلندر
ثابت ماندن وزن ممکن است برای هرکسی که می خواهد کاهش وزن داشته باشد رخ دهد. با این حال، اکثر مردم هنگامی که با این مسئله مواجه می شوند شگفت زده می شوند، زیرا هنوز به دقت غذا می خورند و به طور مرتب ورزش می کنند. واقعیت ناخوشایند این است که حتی تلاش های خوب برای کاهش وزن نیز می تواند از بین برود.
چه چیزی موجب ثابت ماندن وزن و لاغر نشدن می شود؟
در طی چند هفته اول کاهش وزن، کاهش سریع طبیعی است. این به این دلیل است که وقتی کالری را کاهش می دهید، ابتدا بد
رژیم شیر 4 هفته ای برای تناسب اندام
بسیاری از افراد اخیرا در مورد استفاده از رژیم شیر برای کاهش وزن صحبت کرده اند، اما قبل از رعایت رژیم غذایی جدید و غیر معمول، مهم است که بدانید چه مزایایی ممکن است داشته باشد و همچنین خطرات احتمالی.

رژیم شیر چیست؟
رژیم غذایی شیر می تواند به صورت های مختلفی باشد، اما در اصل، یک رژیم غذایی است که تنها شیر برای مدت زمان طولانی - روز یا هفته - بدون هیچ نوع غذایی دیگر مصرف می شود. در بعضی موارد، رژیم غذایی شامل نوش

سوزاندن توکن به حذف دائمی کوین های کریپتوکارنسی موجود از چرخه اشاره دارد.
عمل سوزاندن دراین صنعت رایج است و کاملاً بی پرده است. سوزاندن توکن یک اقدام عمدی است که توسط سازندگان کوین برای “سوزاندن” – یا حذف از چرخه – یک رقم خاص از کل توکن های موجود صورت می گیرد. دلایل مختلفی برای سوزاندن توکن ها از این طریق وجود دارد ، اما عموماً این حرکت برای اهداف تورم زدایی است. اگرچه بلاکچین blockchain های بزرگتر مانند بیت کوین Bitcoin و اتریوم Ethereum معمولاً ا

مدتی است که افرادی ضد اسلام، نظام و روحانیت با بیان مسائلی از رساله عملیه امام خمینی یا تحریر‌الوسیله ایشان، قصد دارند که اسلام را العیاذ‌بالله دین جنسی و غیر اخلاقی جلوه دهند.  یکی از این مسائل، مسأله آمیزش جنسی با حیوانات است، که آنها با این عبارت‌ها، در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک به نمایش گذاشته‌اند:  اگر کسی حیوانی را وطی کند(نزدیکی با حیوان داشته باشد) و منی از او بیرون آید غسل تنها کافی است و اگر منی بیرون نیاید چنانچه پیش از و
یارانه های پنهان، ظلم مضاعف بر اقشار ضعیف!!!!
باسمه تعالی
حمایت از مردم و اداره امور جزو مهمترین وظایف دولت ها و حکومت ها می باشد. این حمایت گاه مستقیم و گاه غیر مستقیم است. از روشهای مستقیم پرداخت سهم و مواجب از بیت المال به افراد (چنانچه در تاریخ اسلام نیز سابقه دارد) و غیر مستقیم می توان به پرداخت سوبسید و یارانه به کالاها و خدمات اساسی اشاره کرد تا کالاها و خدمات اساسی و مهم و ضروری  برای همگان ارزان تر و در دسترس تر باشد.
در جمهوری اسلامی ای
خداوندمتعال درقرآن کریم به پیامبرعظیم الشان
اسلام فرموده است یاایها النبی قل لازواجک وبناتک ونساء المومنین یدنین علیهن من
جلابیبهن ذلک ادنی ان یعرفن فلایوذین وکان الله غفورا رحیما -آیه 59 سوره احزاب

ای پیامبر به همسران ودخترانت وزنان مومنان
بگوجلبابها (روسری های بلند) خودرابرخویش فروافکنند،این کاربرای اینکه (ازکنیزان
وآلودگان )شناخته شوندوموردآزار قرارنگیرندبهتراست و(اگرتاکنون خطاوکوتاهی ازآنها
سرزده )خداوندهمواره غفورورحیم است

د

متن کامل حدیث لوح اخضر فاطمه (سلام الله علیها) 
«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ؛ این نامه‏اى از خداوند عزیز حکیم، براى محمّد، رسول و نور و سفیر و حاجب و دلیل او است که روح الأمین (جبرئیل) آن را از نزد ربّ العالمین نازل نمود.
 اى محمّد اسامى مرا بزرگ بدار و نعمتهایم را شکر کن، و آنها را انکار مکن، همانا منم اللَّه، که جز من معبودى نیست، منم درهم کوبنده جبّاران، خوارکننده ستمگران‏ و پاداش‏دهنده روز جزا، هیچ معبودى جز من نیست، هر که ام
پکیج صبحانه
پکیج صبحانه باید شامل مواد مغذی باشد تا بدن را تامین کند .
در ابتدا به شما می گوییم که پک صبحانه ایده آل شامل چه چیزهایی است .
یک صبحانه مناسب و متعادل می تواند به شما انرژی بدهد و از خوردن بیش از حد در طول بقیه روز جلوگیری کند .
در اینجا 8 نمونه از بهترین غذاهایی که می توانید صبح ها میل کنید ، آورده شده است .
1. تخم مرغ
تخم مرغ ها سالم و خوشمزه هستند .
مطالعات نشان داده است که خوردن تخم مرغ در وعده صبحانه باعث افزایش احساس پر بودن ، کاهش
سرطان سینه در زنان، یکی از بیماری های غیر واگیردار در جهان است که سابقه کشف، تشخیص و درمان آن به سال های دور باز می گردد. هر وقت نام سرطان به میان می آید، اولین دلیلی که اغلب ما برای بروز سرطان بر می شماریم، غذاهای آماده و فست فود ها هستند. اما این تنها یکی از دلایل بروز سرطان است. جالب است بدانید که سابقه بروز بیماری سرطان سینه در زنان به بیش از 5000 سال پیش باز می گردد. نشانه بروز سرطان سینه در مومیایی های مصر دیده می شود. حتی مواردی از آن ها در پا
مرحله قبل از چاپ
 مرحله قبل از چاپ شامل کلیه ی مراحل از طراحی کاتالوگ، انتقال تصویر بر روی پلیت است که شامل طراحی ، آماده سازی و تهیه ی پلیت (زینک) می باشد.
 مرحله یطراحی و آماده سازی کاتالوگ اصولاً کاری است که به عهده ی  گروه گرافیکی و توسط کانون تبلیغاتی افراگرافیک به صورت کاملا حرفه ای انجام می پذیرد.
 در ابتدا لیتوگرافی به روش سنتی (دستی ) انجام می شد اما اکنون به روش دیجیتالی است. لیتوگرافی فرایندی است که در طی آن صفحه هایی فلزی از جنس آ
زندگی ... رسم خوشایندیست!
زندگی بال و پری دارد با وسعت "مرگ"...!
پرشی دارد اندازه "عشق"...!
زندگی چیزی نیست، که لب تاقچه عادت از یاد من و تو برود.
                                                                               "سهراب سپهری

زندگی زیباست، نام یک فیلم کمدی بسیار جذاب است که توسط "روبرتو بنینی"، کارگردان ایتالیایی، در سال 1997 ساخته شده. این فیلم معنی واقعی ژانر کمدی را به ما نشان می دهد. با دیدن این فیلم می توانیم به خوبی درک کنیم که به راستی کمدی چیست؟
31 نظر
لیست بازی های با لمس هنری تر برای PS4 به لطف این Concrete Genie ، ماجراجویی جدید پسران Pixel Opus ، مسئول Entwined ، همچنان در حال رشد است . اما در حالی که آن بازی در رویکرد و گیم پلی خود بیش از حد نامنظم بود ، در اینجا ما یک پیشنهاد بسیار محکم تر اما همان اصل را می یابیم.
با این کتاب با دنیای نقاشی های دیواری و هنر شهری بهتر آشنا شوید
Concrete Genie ما را به شهر تخیلی Denska می برد که به دلیل برخی نشت روغن و تاریکی عجیب و غریب که همه چیز را اشغال می کند به تدریج محروم و
مضرات شکر
۱۰ دلیلی که می‌گوید چرا شکر خطرناک است
شکر، این ماده‌ی کریستالی سرشناس، از گلوکز، فروکتوز و گالاکتوز تشکیل شده است که در ابتدای کشف آن در جنوب آسیا و آمریکا چون به‌صورت شربت از نیشکر عصاره‌گیری می‌شد چندان قابل حمل‌و‌نقل گسترده نبود. تا اینکه هندی‌ها توانستند آن را به‌‌صورت دانه‌های کریستالی دربیاورند و به شهرت جهانی برسانند. خوب است بدانید شکر تا قرن هجدهم در اروپا جزو کالاهای خوراکی لوکس محسوب می‌شد و در واقع عامه‌ی مر

محله  امین الضرب در رشت
محله ای که میتوان آنرا به کتاب قصه ای قدیمی همچون هزار و یک شب توصیف کرد . 
این محله ، بافت سنتی و کوچه های خشتی خود را با رنگ و لعاب زندگی اتوماسیون و مدرنیته معاوضه نکرده . و گویی همچون کپسول زمان ، همه چیز درونش ثابت و ماندگار شده. این محله ی شهر رشت ، بیشتر مصداق خیابانی باریک و پر پیچ و خم است که دو سویش کوچه های بن بست و باز بسیاری دارد . و مشابه یک (،گذر) است که با وجود تمامی پیچ و تاب ها و خمیدگی هایش باز همراستای رو
چکش کاری طرح:
از روی یک پیرنگ پلیسی چیزی نوشته ام که برای این کار که ژانرش حتی به بی معنایی ژانر معنا گرا هم میتواند تنزل کند می تواند آب و رنگی فراهم نماید:
ابتدا را توی جشن شریف با طرح یک مساله ی گیرا شروع کنم: رجیار در آستانه به دست آوردن یک پیروزی شکست می خورد و الان برایش مهم است که ماهی لیزخورده پیروزی را دوباره به دست بیاورد. انگیزه اش فقط گرفتن گرین کارت نیست. ممکن است بتواند نقشی شبیه مادر دلسوزی که دارد بچه هایش را با سرطان ترک می کند و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها